Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 84m² i Aalborg

Boeck-Hansens Vej 17, 9000 Aalborg, Denmark

9.250 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2026

Lækker 3ér med åbent køkken alrum og fri parkering

Velkommen til denne skønne lejlighed, der byder på et åbent køkken-alrum med et fantastisk lysindfald, to gode soveværelser samt et depotrum. Boligen indeholder et lækkert Invita køkken med opvaskemaskine, køleskab og fryser samt et nyt og moderne badeværelse veludstyret med vaskemaskine og tørretumbler. Lejligheden har en stor sydøst-vendt altan, hvor du har rig mulighed for at nyde solen i sommerhalvåret. Til lejemålet hører en parkeringsplads til fri afbenyttelse samt cykelparkering. Beliggenheden er perfekt til dig, der vil bo i et hyggeligt og attraktivt miljø tilbagetrukket fra støj, men samtidig ønsker at bo tæt på byens puls. Kennedy Arkaden og Aalborg Centrum er nemlig kun en 5-minutters cykeltur væk, hvor der er alverdens indkøbsmuligheder og restauranter. Ejendommene er desuden omgivet af skønne, grønne fællesområder med legepladser. Om lejlighederne kan vi fremhæve: • Lyst og moderne nybyggeri • Komplet hvidevarepakke • Hyggeligt og attraktivt miljø • Gåafstand til Aalborg Centrum • Mulighed for kat

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

84 m²

Pris

9.250 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2026

Altan

Ja

Parkeringsplads

Ja

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

110 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Boeck-Hansens Vej 17, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

3 soveværelser lejlighed af 59.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 59m²

Åparken 14, 9000 Aalborg, Denmark

7.400 kr / måned

3 værelser lejlighed på 59m²

Åparken 8, 9000 Aalborg, Denmark

7.400 kr / måned

3 værelser lejlighed på 59m²

Åparken 8, 9000 Aalborg, Denmark

7.411 kr / måned

Populære boligsøgninger