Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 66m² i København

Kronprinsessegade 74, 1306 København K, Denmark

8.450 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Kronprinsessegade 74

Husdyr: Der kan ansøges om tilladelse til at medtage sit nuværende husdyr, der ikke må være anskaffet op til indflytning. Kan racen godkendes, vil dispensation blive givet på betingelse af, at et nyt husdyr ikke genanskaffes på et senere tidspunkt.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

66 m²

Pris

8.450 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

128 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Kronprinsessegade 74, 1306 København K, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

Ny
Eksempelbillede

4 værelser lejlighed på 126m²

Kongens Nytorv 28, 1050 København K, Denmark

6.779 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 48.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 48m²

Åbakkevej 25, 2720 Vanløse, Denmark

6.838 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 44.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 44m²

Dybendalsvej 33, 2720 Vanløse, Denmark

6.877 kr / måned

Populære boligsøgninger