4 værelser lejlighed på 66m² i København

Toldbodgade 61, 1253 København K, Denmark

11.622 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

Interesting double bedroom in Indre By

To enhance the community aspect of our properties, we are now only accepting students who have previously lived in a shared apartment and can provide a landlord reference letter as proof. Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

66 m²

Pris

11.622 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Pris pr. m²

176 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Toldbodgade 61, 1253 København K, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

3 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 66m²

Bogholder Allé 77, 2720 Vanløse, Denmark

9.389 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 63m²

Sallingvej 29, 2720 Vanløse, Denmark

9.465 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 54.07 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 54m²

Alliancevej 14, 2450 København SV, Denmark

9.482 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (66.39 m²) til leje i København (Toldbodgade 61, 1253 København K, Denmark) - findboliger.dk