Oprettet i går
Falkoner Allé 84, 2000 Frederiksberg, Denmark
19.434 kr / måned
midt i frederiksbergs centrum af shopping, lækre madbutikker, cafeer og restauranter, findes denne hyggelige lejlighed på 2. sal. lejligheden består af en entre der leder ind i stuen, der ligeledes kan bruges som soveværelse. en suite med denne stue er endnu en stue, der leder videre til soveværelset. alle tre stuer/værelser er vendt mod falkoner allé. stort køkken, der er i åben forbindelse med den ene stue, med spiseplads samt udgang til en hyggelig lille altan. badeværelse med bruseniche samt vaskemaskine/ tørretumbler. ejendommen er beliggende i et populært område af frederiksberg. kort afstand til god shopping, restauranter, cafeer og nærmeste metro station (frederiksberg).
midt i frederiksbergs centrum af shopping, lækre madbutikker, cafeer og restauranter, findes denne hyggelige lejlighed på 2. sal. lejligheden består af en entre der leder ind i stuen, der ligeledes kan bruges som soveværelse. en suite med denne stue er endnu en stue, der leder videre til soveværelset. alle tre stuer/værelser er vendt mod falkoner allé.
stort køkken, der er i åben forbindelse med den ene stue, med spiseplads samt udgang til en hyggelig lille altan. badeværelse med bruseniche samt vaskemaskine/ tørretumbler. ejendommen er beliggende i et populært område af frederiksberg. kort afstand til god shopping, restauranter, cafeer og nærmeste metro station (frederiksberg).
Boligtype
lejlighed
Værelser
3
Størrelse
106 m²
Pris
19.434 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
15-08-2026
Altan
Ja
Pris pr. m²
183 kr
Boligannoncen ligger på Falkoner Allé 84, 2000 Frederiksberg, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Frederiksberg