3 værelser lejlighed på 85m² i Greve Strand

Freyas Kvarter 12, 2670 Greve, Denmark

12.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Freyas Kvarter 12, 1. 2, 2670 Greve til leje

Freyas Kvarter er beliggende på stille sidevej til Hundigevej - nær station, indkøbscenter og skole - tæt ved Hundige Boldfælled og den hyggelige Hundige Havn. Boligerne er opført med fokus på kvalitet og holdbarhed. De er placeret væk fra Hundigevej, hvor godt halvdelen har udsigt over søen. Bebyggelsen har veldisponerede lejlighedsplaner med gennemlyste glasarealer, der er med til at give byggeriet lethed og elegance. Der er elevator i dele af bebyggelsen.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

85 m²

Pris

12.500 kr

Pris pr. m²

147 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Freyas Kvarter 12, 2670 Greve, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Greve Strand

Ny
3 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 63m²

Hedelunden 39C, 2670 Greve, Denmark

11.300 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 72.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 72m²

Hedelunden 33B, 2670 Greve, Denmark

11.400 kr / måned

Ny

3 værelser lejlighed på 63m²

Hedelunden 27E, 2670 Greve, Denmark

11.700 kr / måned

Populære boligsøgninger