Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 69m² i København

Pladehals Allé 38, 2450 København SV, Denmark

13.500 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-01-2026

Frederiksholmshuset

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

69 m²

Pris

13.500 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-01-2026

Pris pr. m²

196 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Pladehals Allé 38, 2450 København SV, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i København

1 soveværelse lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 71m²

Pladehals Allé 51, 2450 København SV, Denmark

10.800 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Vestre Teglgade 18, 2450 København SV, Denmark

10.800 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 36.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 36m²

Lærkevej 11, 2400 København NV, Denmark

10.800 kr / måned

Populære boligsøgninger