Oprettet i dag

3 værelser lejlighed på 77m² i Kolding

Fjordbrynet, 6000 Kolding, Denmark

7.873 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Fjordbrynet 4

EjendommenTræd ind i en verden af elegance og fællesskab på Fjordbrynet, hvor to slanke tårne strækker sig mod himlen og danner rammen om 104 unikke boliger. Med 52 boliger i hvert tårn oser dette sted af liv og samhørighed. Den imponerende arkitektur og beliggenhed ved Kolding Fjord giver dig ikke bare et hjem, men en oase af ro og skønhed.BoligerneMærk lyset strømme ind gennem de store vinduer i disse rummelige og moderne boliger, der spænder fra 77 til 157 kvadratmeter. Hvert hjem er omhyggeligt designet med fokus på både funktionalitet og æstetik. Moderne designelementer, lyst interiør og skønne altaner skaber en indbydende atmosfære, hvor komfort og stil går hånd i hånd.OmrådetNyd det bedste fra begge verdener med en beliggenhed nær både Kolding byliv og den fortryllende natur omkring fjorden. Tag en spadseretur langs vandet og nyd den fredfyldte udsigt, eller tag på eventyr i det omkringliggende naturområde. Med terrasser og orangerier i hvert tårn er der masser af plads til at nyde det smukke landskab og skabe minder med dine naboer.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

77 m²

Pris

7.873 kr

Pris pr. m²

102 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Fjordbrynet, 6000 Kolding, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kolding

Ny
3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Knud Hansens Vej 11, 6000 Kolding, Denmark

6.450 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 64m²

Låsbygade, 6000 Kolding, Denmark

6.495 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 71m²

Udsigten 24, 6000 Kolding, Denmark

6.500 kr / måned

Populære boligsøgninger