Oprettet i dag

4 værelser lejlighed på 105m² i Frederiksberg

P.G. Ramms Allé 71, 2000 Frederiksberg, Denmark

11.286 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Firkløveren

OBS: Du skal enten bo, arbejde eller studere på Frederiksberg for at komme i betragtning til lejemålet. Dokumentation herfor skal fremvises ved tilbud om leje.Velkommen til FirkløverenEjendom placeret tæt på Peter Bangs Vej Station. Lejlighederne moderniseres løbende ved fraflytning, og en del af 4. sals lejlighederne er i to etager efter inddragelse af tørreloftet.Firkløveren ligger på Jul. Vallentinersvej 17-27, P.G. Ramms Allé 67-73, Philip Schousvej 20-30 . Ejendommen rummer 159 boliger i størrelserne 2 til 5 værelser, der er mellem 63 og 172 kvm.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

105 m²

Pris

11.286 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

107 kr

Kort

Boligannoncen ligger på P.G. Ramms Allé 71, 2000 Frederiksberg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

3 soveværelser lejlighed af 76.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 76m²

Lauritz Sørensens Vej 12, 2000 Frederiksberg, Denmark

9.664 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 77.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 77m²

Lauritz Sørensens Vej 12, 2000 Frederiksberg, Denmark

9.689 kr / måned

Ny
3 soveværelser lejlighed af 78.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 78m²

Wilkensvej 47, 2000 Frederiksberg, Denmark

9.845 kr / måned

Populære boligsøgninger