Engdiget 15, 9620 Aalestrup, Denmark
4.733 kr / måned
Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 110 Familieboliger 10 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Engdiget 15, 9620 Aalestrup Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej
Boligtype
hus
Værelser
2
Størrelse
71 m²
Pris
4.733 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
Så hurtigt som muligt
Pris pr. m²
67 kr
Boligannoncen ligger på Engdiget 15, 9620 Aalestrup, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Aalestrup