2 værelser lejlighed på 75m² i Kongens Lyngby

Grønnevej 52, 2830 Virum, Denmark

10.499 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 30-04-2013

Ejendomsselskabet Virum Torv 4 ApS

Ejendomsselskabet Virum Torv 4 ApSDejlig ejendom opført i gule facadesten med altaner, der gør bebyggelsen lys og venlig. Ejendommen indeholder 38 lejligheder på 42-108 kvm. fordelt på 1-4 værelser.Ejendommen har cykelkælder og 12 parkeringspladser, som udlejes særskilt efter venteliste.Ejendommen er centralt beliggende i Virum tæt ved Virum Station og de grønne områder omkring Geels Skov. Der er et grønt område ved ejendommen.Husdyr: Der kan ansøges om tilladelse til at medtage sit nuværende husdyr, der ikke må være anskaffet op til indflytning. Kan racen godkendes, vil dispensation blive givet på betingelse af, at et nyt husdyr ikke genanskaffes på et senere tidspunkt.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

75 m²

Pris

10.499 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

30-04-2013

Altan

Ja

Parkeringsplads

Ja

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

140 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Grønnevej 52, 2830 Virum, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Kongens Lyngby

Ny
1 soveværelse lejlighed af 52.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 52m²

Høstvej 1A, 2800 Kongens Lyngby, Denmark

8.550 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Jægersborgvej 68, 2800 Kongens Lyngby, Denmark

8.684 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 65.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 65m²

Jægersborgvej 72, 2800 Kongens Lyngby, Denmark

8.976 kr / måned

Populære boligsøgninger