5 værelser lejlighed på 157m² i Frederiksberg

VACA Frederiksberg, H.C. Ørsteds Vej, 1879 Frederiksberg C, Denmark

25.000 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Dejlig lejlighed centralt beliggende på Frederiksberg

Udlejet H.C. Ørsteds Vej 1879 Frederiksberg C Skøn møbleret lejlighed på 157 kvm med 3 soveværelser udlejes med central placering på Frederiksberg. Lejligheden er beliggende med metro, offentligt transport og indkøbsmuligheder lige i baghaven. Stor lejlighed med fordelingsentré til alle lejlighedens rum. 3 skønne og herskabelige stuer en-suite hvor den ene stue nemt kan anvendes til soveværelse. Den ene stue med pejs. Køkken med god opbevaringsplads og alt i hårde hvidevarer. Mindre, men lyst gæstetoilet og stort badeværelse med badekar og vaskemaskine. Stort soveværelse med stort klædeskab og udgang til stor altan med udsigt udover Frederiksberg. Endvidere mindre værelse som anvendes til soveværelse eller kontor. Udlejer kan anvise parkering til ca. kr. 875 pr. måned Udlejes ikke som delebolig.

Boligtype

lejlighed

Værelser

5

Størrelse

157 m²

Pris

25.000 kr

Pris pr. m²

159 kr

Kort

Boligannoncen ligger på VACA Frederiksberg, H.C. Ørsteds Vej, 1879 Frederiksberg C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederiksberg

Ny
4 soveværelser lejlighed af 100.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 100m²

Doktor Abildgaards Allé 10, 1955 Frederiksberg C, Denmark

20.000 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 124.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 124m²

Kingosgade, 1818 Frederiksberg, Denmark

22.500 kr / måned

Populære boligsøgninger