3 værelser hus på 90m² i Esbjerg

Daddelkrattet 3, 6705 Esbjerg Ø, Denmark

6.153 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Daddelkrattet

Afdeligens navn Om afdelingen BIRKEKRATTET, CEDERKRATTET, DADDELKRATTET M.FL. Afdelingen består af 496 Familieboliger 0 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Daddelkrattet 3, 6705 Esbjerg Ø Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Boligtype

hus

Værelser

3

Størrelse

90 m²

Pris

6.153 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

68 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Daddelkrattet 3, 6705 Esbjerg Ø, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

3 soveværelser hus af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 91m²

Stengårdsvej, 6705 Esbjerg Ø, Denmark

5.761 kr / måned

3 soveværelser hus af 86.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser hus på 86m²

Skoleparken 77, 6705 Esbjerg Ø, Denmark

5.925 kr / måned

2 soveværelser hus af 69.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser hus på 69m²

Daddellunden 7, 6705 Esbjerg Ø, Denmark

5.931 kr / måned

Populære boligsøgninger