Oprettet i dag
Vesterbro 9, 9000 Aalborg, Denmark
6.000 kr / måned
Her får du en lys 2-værelses bolig på 70 m² med central beliggenhed på Vesterbro i Aalborg Centrum. Lejligheden er ideel til singlen eller parret, der ønsker en bolig med charme, god plads og alt inden for kort afstand.Om hjemmet kan vi fremhæve:Lyst køkken med gode opbevaringsmulighederStor stue med plads til både sofa- og spiseområdeDirekte udgang til hyggelig altanRummeligt soveværelse med plads til seng og opbevaringBadeværelse med separat brusenicheEgen kombi-vaskemaskineElevator i ejendommenDepotrum, cykelparkering og adgang til fælles vaskeriOm området:Med adresse på Vesterbro bor du tæt på alt, hvad Aalborg har at byde på. Indkøb, caféer, shopping, offentlig transport og grønne områder som Kildeparken og havnefronten ligger blot få minutters gang fra lejligheden.Kort sagt: En hyggelig og central lejlighed med god planløsning, altan og gode faciliteter – perfekt som dit næste hjem i Aalborg C.
Her får du en lys 2-værelses bolig på 70 m² med central beliggenhed på Vesterbro i Aalborg Centrum. Lejligheden er ideel til singlen eller parret, der ønsker en bolig med charme, god plads og alt inden for kort afstand.Om hjemmet kan vi fremhæve:Lyst køkken med gode opbevaringsmulighederStor stue med plads til både sofa- og spiseområdeDirekte udgang til hyggelig altanRummeligt soveværelse med plads til seng og opbevaringBadeværelse med separat brusenicheEgen kombi-vaskemaskineElevator i ejendommenDepotrum, cykelparkering og adgang til fælles vaskeriOm området:Med adresse på Vesterbro bor du tæt på alt, hvad Aalborg har at byde på.
Indkøb, caféer, shopping, offentlig transport og grønne områder som Kildeparken og havnefronten ligger blot få minutters gang fra lejligheden.Kort sagt: En hyggelig og central lejlighed med god planløsning, altan og gode faciliteter – perfekt som dit næste hjem i Aalborg C.
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
70 m²
Pris
6.000 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
01-06-2026
Elevator
Ja
Altan
Ja
Havn
Ja
Pris pr. m²
86 kr
Boligannoncen ligger på Vesterbro 9, 9000 Aalborg, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Aalborg