Oprettet for 2 dage siden

3 værelser lejlighed på 91m² i Varde

Skolevej 5, 6800 Varde, Denmark

8.285 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2026

apartment in Varde for 8285 DKK

Absolut bedste beliggenhed i Varde, tæt på alle butikker og grønne områder Nyrenoveret i den gamle skolebygning Fin entre med god garderobe plads Stort soveværelse med faste skabe Godt børneværelse/kontor Lækkert køkkenalrum med flot støbt køkkenbordplade i bedste KUMA kvalitet Der er indbygnings ovn, stort køle fryse skab og naturligvis opvaskemaskine og keramisk komfur Fra det store lyse køkkenalrum er der adgang til lækker altan, der indbyder til hygge på en lun sommer aften Badeværelset er rigtig flot med stort KUMA badeværelses arrangement og plads til egen vaskesøjle Alle materialer er fra øverste hylde og der er kælet for ejendommens originale detaljer i både lejlighed og opgang, både ude og inde Der kan anvises p-plads i lukket kælder, 375 pr. md. En lejlighed der skal ses

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

91 m²

Pris

8.285 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2026

Altan

Ja

Nybyggeri

Ja

Pris pr. m²

91 kr

Kort

Skolevej 5, 6800 Varde, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Varde

3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Hyggeligt opholdsområde
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Stilfuld komfort
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Dit nye lejebolig
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Fremragende lejeboligtilbud
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Velplanlagt
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Lys indretning
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Effektivt rum
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Smart design
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Klar til leje
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Luftig følelse
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Stilfuld komfort
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Dit nye lejebolig
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Velplanlagt
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Lys indretning
3 soveværelser lejlighed af 96.0 m² - Effektivt rum

3 værelser lejlighed på 96m²

Skolevej 5, 6800 Varde, Denmark

9.369 kr / måned

Populære boligsøgninger