3 værelser lejlighed på 86m² i Esbjerg

Torvegade 63, 6700 Esbjerg, Denmark

6.978 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-06-2026

apartment in Esbjerg for 6978 DKK

Meget centralt beliggende, med altan God fordeler gang Stort køkken med spiseplads, der er mulighed for egen opvaskemaskine Flot lys dobbeltstue Soveværelse med skabe og adgang til altan Pænt nyt brusebadeværelse Flotte trægulve i gang-stue-soveværelse Dørtelefon - vaskekælder - fælles have -rolig opgang

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

86 m²

Pris

6.978 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-06-2026

Altan

Ja

Have

Ja

Pris pr. m²

81 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Torvegade 63, 6700 Esbjerg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

2 soveværelser lejlighed af 74.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 74m²

Strandbygade 76, 6700 Esbjerg, Denmark

5.596 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 63.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 63m²

Stormgade 16, 6700 Esbjerg, Denmark

5.623 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 58.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 58m²

Laurids V. Jensen, Kongensgade, 6700 Esbjerg, Denmark

5.800 kr / måned

Populære boligsøgninger