2 værelser lejlighed på 55m² i Esbjerg

Frodesgade 142, 6700 Esbjerg, Denmark

4.800 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2026

apartment in Esbjerg for 4800 DKK

Fin lejlighed, tæt på indkøb, Vognsbølparken og byens kulturelle tilbud Fin fordeler gang Indretningsvenlig stue Pænt køkken, med god skabsplads Soveværelse Separat toilet- bruserum i soveværelse lejligheden er nymalet ved indflyt Trægulve-cykelskur- dørtelefon- renoveret opgang

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

55 m²

Pris

4.800 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2026

Pris pr. m²

87 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Frodesgade 142, 6700 Esbjerg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

1 soveværelse lejlighed af 40.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 40m²

Tordenskjoldsgade 1, 6700 Esbjerg, Denmark

3.950 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 42.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 42m²

Jyllandsgade 50, 6700 Esbjerg, Denmark

4.499 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 56.99 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 57m²

Jafar Hair Studio, Rørkjærsgade, 6700 Esbjerg, Denmark

4.555 kr / måned

Populære boligsøgninger