Oprettet i dag

2 værelser lejlighed på 63m² i Esbjerg

Sjællandsgade 15, 6700 Esbjerg, Denmark

4.687 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-07-2026

apartment in Esbjerg for 4687 DKK

Meget centralt beliggende og ny renoveret 2 værelses Lejligheden byder på god entre med plads til garderoben Fra entre er der adgang til et helt nyt og moderne køkken, selvfølgelig med opvasker, vaskemaskine, keramisk komfur og køle/frys Stor stue med flot stuk Soveværelse med adgang til altan Helt nyt brusebadeværelse Alt el og vvs er nyt- lejligheden er under renovering Billederne er fra tilsvarende lejlighed

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

63 m²

Pris

4.687 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-07-2026

Altan

Ja

Pris pr. m²

74 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Sjællandsgade 15, 6700 Esbjerg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

1 soveværelse lejlighed af 47.02 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 47m²

Tordenskjoldsgade 1, 6700 Esbjerg, Denmark

3.783 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 40.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 40m²

Tordenskjoldsgade 1, 6700 Esbjerg, Denmark

3.950 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 42.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 42m²

Jyllandsgade 50, 6700 Esbjerg, Denmark

4.499 kr / måned

Populære boligsøgninger