Oprettet i dag

4 værelser lejlighed på 112m² i Næstved

Brogade 3B, 4700 Næstved, Denmark

8.950 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment in Brogade 3B 2. tv. 4700 Næstved Denmark

Om lejligheden Nu udbydes denne flotte og velholdte taglejlighed på hele 112 m² til leje midt i Næstved. Her får du en rummelig og indbydende bolig med en attraktiv beliggenhed tæt på byens mange muligheder. Lejligheden indeholder 3 gode værelser samt et stort og lyst køkken-alrum i åben forbindelse med stuen, som skaber et skønt opholdsrum med plads til både hverdag og gæster. Boligen fremstår i flot stand med et dejligt lysindfald og en hyggelig atmosfære. Beliggenheden er særdeles central med kort gåafstand til shopping, caféer, restauranter og offentlig transport, hvilket gør hverdagen både nem og bekvem. Det skal bemærkes, at lejligheden opvarmes med el. Der er dog installeret brændeovn, som bidrager til både varme og ekstra hygge i boligen. En attraktiv bolig for dig, der ønsker god plads, central beliggenhed og en charmerende taglejlighed med masser af lys. Om området Næstved er en historisk by på Sjælland med et livligt kulturliv, handelscentrum og omgivet af smuk natur ved Næstved Fjord. Byen tilbyder shopping, kulturelle aktiviteter, uddannelsesmuligheder og er godt forbundet med transportnetværket. Næstved er ikke kun et sted at bo, men også et sted at opleve og udforske. Med en stadig fokus på udvikling og modernisering er Næstved en attraktiv destination, der kombinerer historisk charme med nutidens bekvemmeligheder.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

112 m²

Pris

8.950 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

80 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Brogade 3B, 4700 Næstved, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Næstved

3 soveværelser lejlighed af 64.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 64m²

Kildemarksvej 123, 4700 Næstved, Denmark

7.250 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 95.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 95m²

Kildemarksvej 125, 4700 Næstved, Denmark

10.122 kr / måned

Populære boligsøgninger