2 værelser lejlighed på 78m² i Aalborg

Toldbodgade 23, 9000 Aalborg, Denmark

7.695 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment for rent in , Toldbodgade 23, 2. tv. 9000 Aalborg

Dejlig lejlighed med udsigt over Limfjorden. Stor sydvendt altan Lejligheden er med hvidt køkken med komfur, emhætte, køle/fryseskab samt Linoleum på gulv. Badeværelse med fliser på gulv og bruseniche Garderobeskabe i soveværelse. Gulve i stue, soveværelse og entre er afhøvlede og oliebehandlede. Ejendommen har elevator og porttelefon med video.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

78 m²

Pris

7.695 kr

Pris pr. m²

99 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Toldbodgade 23, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 69.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 69m²

Absalonsgade 13A, 9000 Aalborg, Denmark

6.175 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 80m²

Gundorfslund 5, 9000 Aalborg, Denmark

6.189 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 74.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 74m²

Prinsensgade 41, 9000 Aalborg, Denmark

6.200 kr / måned

Populære boligsøgninger