Oprettet i går

1 værelse lejlighed på 139m² i Esbjerg

6700, Denmark

11.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment for rent at Spangsbjerggade 59-1 tv, 6700 Esbjerg

105 m2 NYOPFØRT lejlighed * entre med garderobeplads * stort værelse med skabe * soveværelse med Walk-In * badeværelse med vaskemaskine og tørretumbler * køkken/alrum i åben forbindelse med stuen * køkkenet har alt i hårde hvidevarer – opvaskemaskine, ovn, micro, køl/frys * her mulighed for leje af garage Lejligheden er fuldt møbleret Dkr: 11.200 + forbrug

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

139 m²

Pris

11.200 kr

Pris pr. m²

81 kr

Kort

Boligannoncen ligger på 6700, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Esbjerg

1 soveværelse lejlighed af 93.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 93m²

Hospitalsvej 2D, 6715 Esbjerg N, Denmark

9.295 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 118.37 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 118m²

6700, Denmark

9.700 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 121.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 121m²

Frodesgade 119, 6700 Esbjerg, Denmark

10.950 kr / måned

Populære boligsøgninger