3 værelser lejlighed på 85m² i Odense

Dronningensgade, 5000 Odense C, Denmark

7.800 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment for rent at 5000 Odense C, Dronningensgade

3 værelses lejlighed i Centrum ledig straks.Forudbetalt leje kan afdrages. Husdyr er ikke tilladt.Fælles gård.Varme 600, vand 300.Lejligheden er delevenlig.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

85 m²

Pris

7.800 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

92 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Dronningensgade, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

2 soveværelser lejlighed af 49.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 49m²

Vesterbro 40B, 5000 Odense C, Denmark

6.245 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 74.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 74m²

Store Glasvej 31B, 5000 Odense C, Denmark

6.250 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 50m²

Gravene 2C, 5000 Odense C, Denmark

6.265 kr / måned

Populære boligsøgninger