2 værelser lejlighed på 50m² i Randers

8900, Denmark

4.315 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-05-2026

apartment at Søren Møllersgade 30C, 2.th.., 8900 Randers

Lille hyggelig 2-værelses lejlighed i centrum af Randers.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

50 m²

Pris

4.315 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-05-2026

Pris pr. m²

86 kr

Kort

Boligannoncen ligger på 8900, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Randers

2 soveværelser lejlighed af 48.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 48m²

Fredensgade 21, 8900 Randers C, Denmark

3.576 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 45.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 45m²

Skelvangsvej 161, 8920 Randers NV, Denmark

3.600 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 60.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 60m²

Skolevej 27, 8920 Randers NV, Denmark

3.603 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (50.0 m²) til leje i Randers (8900, Denmark) - findboliger.dk