3 værelser lejlighed på 105m² i Randers

8900, Denmark

8.000 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-05-2026

apartment at Prins Christiansgade 2, 4.tv., 8900 Randers C

Flot herskabslejlighed i centrum af Randers. Renoveret med stuklofter, afhøvlede gulve, fyldningsdøre .Fælles haveareal og tæt på park.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

105 m²

Pris

8.000 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-05-2026

Have

Ja

Pris pr. m²

76 kr

Kort

Boligannoncen ligger på 8900, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Randers

4 soveværelser lejlighed af 135.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 135m²

Viborgvej 38, 8920 Randers NV, Denmark

6.550 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 68m²

Mysundevej 11, 8930 Randers NØ, Denmark

6.735 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 101.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 101m²

Søren Møllers Gade 42, 8900 Randers C, Denmark

6.997 kr / måned

Populære boligsøgninger