2 værelser lejlighed på 65m² i Hobro

Hostrupvej 17B, 9500 Hobro, Denmark

4.000 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-04-2026

apartment at Hostrupvej 17 st th, 9500 Hobro

tæt ved gågade, busstation og banegårdenHyggelig lejlighed.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

65 m²

Pris

4.000 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-04-2026

Pris pr. m²

62 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Hostrupvej 17B, 9500 Hobro, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Hobro

3 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 50m²

9510, Denmark

4.000 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 66.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 66m²

Hostrupvænget 63, 9500 Hobro, Denmark

4.400 kr / måned

Populære boligsøgninger