2 værelser lejlighed på 70m² i Løgstør

Fischersgade 77, 9670 Løgstør, Denmark

4.868 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment at Fischersgade 77, 1., Løgstør, Denmark

by: løgstør type: lejlighed opførselsår 1991 beliggende: husdyr tilladt: ja tv / radio: løgstørnet udstyr: komfur

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

70 m²

Pris

4.868 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Husdyr tilladt

Ja

Pris pr. m²

70 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Fischersgade 77, 9670 Løgstør, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Løgstør

3 soveværelser lejlighed af 94.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 94m²

Købmagergade 29A, 9670 Løgstør, Denmark

5.080 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 60.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 60m²

Sverigesvej 14E, 9670 Løgstør, Denmark

5.188 kr / måned

Populære boligsøgninger