3 værelser lejlighed på 100m² i Hobro

Brotorv, 9500 Hobro, Denmark

6.600 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-05-2026

apartment at Brotorv 2, 1., 9500 Hobro

Rummelig lejlighed i centrum af Hobro med stort køkken-alrum og 2 store værelser. Egen trappeopgang. Beliggende tæt ved bus og tog. Mulighed for at leje p-plads.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

100 m²

Pris

6.600 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-05-2026

Pris pr. m²

66 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Brotorv, 9500 Hobro, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Hobro

2 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 70m²

Banegaardsvej, 9500 Hobro, Denmark

5.525 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 68m²

Solborgvej, 9500 Hobro, Denmark

5.600 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 115.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 115m²

Skibsgade 7, 9500 Hobro, Denmark

5.950 kr / måned

Populære boligsøgninger