3 værelser lejlighed på 61m² i Skive

Allegade 53, 7800 Skive, Denmark

4.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-06-2025

apartment at Allegade 53 1. 7800 Skive

velkommen til denne charmerende ældre 3-værelses lejlighed med enestående udsigt og med autentisk karakter og en vis patina, på 61 kvadratmeter byder denne bolig på et hyggeligt og hjemlig miljø. beliggenhed på allègade som er et eftertragtet område, som giver adgang til byens bekvemmeligheder. indre husdyr er tilladt i følge aftale med or fremvisning eller mere information om lejemålet

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

61 m²

Pris

4.200 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-06-2025

Pris pr. m²

69 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Allegade 53, 7800 Skive, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Skive

Eksempelbillede

2 værelser lejlighed på 53m²

Christiansgade 14B, 7800 Skive, Denmark

3.400 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 43.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 43m²

Christiansgade, 7800 Skive, Denmark

3.500 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 50m²

Frederiksgade 20A, 7800 Skive, Denmark

3.600 kr / måned

Populære boligsøgninger

Lejlighed (61.0 m²) til leje i Skive (Allegade 53, 7800 Skive, Denmark) - findboliger.dk