3 værelser lejlighed på 80m² i Hobro

Adelgade 53, 9500 Hobro, Denmark

6.355 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-05-2026

apartment at Adelgade 53, 1. tv, 9500 Hobro

3-værelses lejlighed centralt beliggende på Hobros gågade.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

80 m²

Pris

6.355 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-05-2026

Pris pr. m²

79 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Adelgade 53, 9500 Hobro, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Hobro

2 soveværelser lejlighed af 67.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 67m²

Skibsgade 40, 9500 Hobro, Denmark

5.100 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 70m²

Banegaardsvej, 9500 Hobro, Denmark

5.525 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 68.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 68m²

Solborgvej, 9500 Hobro, Denmark

5.600 kr / måned

Populære boligsøgninger