Tilføj til favoritter
9700, Denmark
7.559 kr / måned
Boligtype
lejlighed
Værelser
4
Størrelse
111 m²
Pris
7.559 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
01-04-2026
Pris pr. m²
68 kr
Boligannoncen ligger på 9700, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Brønderslev
3 værelser lejlighed på 80m²
Risagergade 3, 9700 Brønderslev, Denmark
6.054 kr / måned
1 / 0
3 værelser lejlighed på 96m²
6.122 kr / måned
3 værelser lejlighed på 91m²
6.196 kr / måned
Månedlig pris
Budgetvenlig: Prisen er under gennemsnittet
Prisen på denne bolig ligger væsentligt under gennemsnitsniveau og giver dig særdeles god værdi for pengene.
Har du bekymringer om denne annonce?Anmeld den til vores team.