2 værelser rækkehus på 69m² i Østervrå

Vrængmosevej 19, 9750 Østervrå, Denmark

5.741 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Afdelinger

Afdelingen består af 6 gulstens rækkehuse opført i 1989. Der er depotrum i boligerne. Boligerne ligger i det centrale Vendsyssel og er en dejlig landsby med et rigt foreningsliv. Bemærk, at alle huslejepriser mv. er vejledende og boligerne kan indeholde individuelle forbedringer som ikke er anført.

Boligtype

rækkehus

Værelser

2

Størrelse

69 m²

Pris

5.741 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

83 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vrængmosevej 19, 9750 Østervrå, Denmark

Indlæser kort

Populære boligsøgninger