4 værelser lejlighed på 93m² i Aalborg

Sejrøgade 6, 9000 Aalborg, Denmark

7.382 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Afdelinger

Afdelingen er færdigopført i 1946 og består af 476 boliger i 4 etager med altan og kælderrum. Der er gode busforbindelser og indkøbsmuligheder i området. Tæt på skole og børnehave samt Nordkraft, havnefronten og midtbyen.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

93 m²

Pris

7.382 kr

Pris pr. m²

79 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Sejrøgade 6, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

3 soveværelser lejlighed af 108.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 108m²

Tove Ditlevsens Vej 234, 9000 Aalborg, Denmark

5.922 kr / måned

3 værelser lejlighed på 108m²

Tove Ditlevsens Vej 234, 9000 Aalborg, Denmark

5.922 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 102.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 102m²

Vesterbro 86, 9000 Aalborg, Denmark

5.935 kr / måned

Populære boligsøgninger