2 værelser lejlighed på 94m² i Frederikshavn

Apholmenvej 14, 9900 Frederikshavn, Denmark

7.449 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Afdelinger

Seatower er et markant arkitektonisk pejlemærke, der med sin stramme runde form, rejser sig højt i den nordlige ende af Frederikshavn. Seatower består af 12 boligetager og hver etage indeholder 4 boliger - 3 almene og 1 ejerlejlighed. Hver bolig er planlagt med henblik på at skabe lyse, åbne og fleksible lejligheder.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

94 m²

Pris

7.449 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Havn

Ja

Pris pr. m²

79 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Apholmenvej 14, 9900 Frederikshavn, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Frederikshavn

3 soveværelser lejlighed af 85.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 85m²

Vestergade 49A, 9900 Frederikshavn, Denmark

6.005 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 80.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 80m²

Markedsvej 26, 9900 Frederikshavn, Denmark

6.026 kr / måned

3 værelser lejlighed på 80m²

Markedsvej 38, 9900 Frederikshavn, Denmark

6.094 kr / måned

Populære boligsøgninger