4 værelser lejlighed på 101m² i Aalborg

Rughaven 43, 9000 Aalborg, Denmark

8.209 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Afdelinger

Afdelingen er centralt beliggende i Vejgaard med udsigt over byen og nabo til den smukke Sohngårdsholmsparken med fælles legepladser og grillpladser. Der er gode busforbindelser og indkøbsmuligheder i området. Tæt på skole og børnehave. Boligerne er renoveret i og er derfor flotte vedligeholdte boliger. Det er overvejende etagebyggeri i 4 etager med altan, kælderrum og fælles cykelkælder og enkelte rækkehuse. Bemærk, at alle huslejepriser mv. er vejledende og boligerne kan indeholde individuelle forbedringer som ikke er anført.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

101 m²

Pris

8.209 kr

Pris pr. m²

81 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Rughaven 43, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

3 soveværelser lejlighed af 84.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 84m²

Stormgade 6, 9000 Aalborg, Denmark

6.630 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 105.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 105m²

Vangen 261, 9400 Nørresundby, Denmark

6.675 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 73.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 73m²

Vendsysselgade 10, 9000 Aalborg, Denmark

6.695 kr / måned

Populære boligsøgninger