4 værelser lejlighed på 100m² i Aalborg

Thulevej 18, 9210 Aalborg SØ, Denmark

7.393 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

Afdelinger

Afdelingen er opført som etagebyggeri i 1966 med 120 familieboliger og renoveret i 2006 og 2009. Boligerne er løbende moderniseret med individuelle forbedringer på køkken og bad. Boligerne er placeret i store grønne områder, ungdomsklub m/hesteprojekt, legepladser og tæt på universitetet.

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

100 m²

Pris

7.393 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

74 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Thulevej 18, 9210 Aalborg SØ, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

3 soveværelser lejlighed af 108.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 108m²

Tove Ditlevsens Vej 234, 9000 Aalborg, Denmark

5.922 kr / måned

3 værelser lejlighed på 108m²

Tove Ditlevsens Vej 234, 9000 Aalborg, Denmark

5.922 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 102.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 102m²

Vesterbro 86, 9000 Aalborg, Denmark

5.935 kr / måned

Populære boligsøgninger