Oprettet i dag

1 værelse lejlighed på 67m² i Ballerup

Søgårdsvej 16, 2750 Ballerup, Denmark

13.900 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-10-2026

67m² Lejlighed | Gentofte

* Må kun lejes af en virksomhed * Rigtig pæn lejlighed tæt på offentlig transport og grønne områder. Boligen består af 1 soveværelse og en stue, med et skønt lysindfald. Et stort badeværelse, og et pænt køkken. * Billederne kan afvige fra den faktiske bolig *

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

67 m²

Pris

13.900 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-10-2026

Pris pr. m²

207 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Søgårdsvej 16, 2750 Ballerup, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Ballerup

2 soveværelser lejlighed af 69.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 69m²

Postgrunden 12, 2750 Ballerup, Denmark

12.000 kr / måned

2 værelser lejlighed på 69m²

Postgrunden 13, 2750 Ballerup, Denmark

12.000 kr / måned

Populære boligsøgninger