5 værelser rækkehus på 126m² i Vallensbæk

Gulkløvervænget 20, 2625 Vallensbæk, Denmark

18.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-04-2026

5-vær. rækkehus

Boligtype

rækkehus

Værelser

5

Størrelse

126 m²

Pris

18.200 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-04-2026

Pris pr. m²

144 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Gulkløvervænget 20, 2625 Vallensbæk, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Vallensbæk

4 soveværelser rækkehus af 122.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser rækkehus på 122m²

Gulkløvervænget 18, 2625 Vallensbæk, Denmark

17.600 kr / måned

Populære boligsøgninger