4 værelser lejlighed på 88m² i Viborg

Jernbanegade 7, 8840 Rødkærsbro, Denmark

5.390 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

4 værelses lejlighed på 88 m²

4 værelses lejlighed beliggende i den gamle stationsbygning i Rødkærsbro. Offentlig transport og indkøbsmuligheder inden for gåafstand. Lejligheden indeholder: entre, 2 værelser, Køkken, badeværelse, stue og soveværelse. Aconto forbrug Ac varme: 800,-/md Ac vand 250,-/md

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

88 m²

Pris

5.390 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Pris pr. m²

61 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Jernbanegade 7, 8840 Rødkærsbro, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Viborg

Ny
3 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 62m²

Sanct Mathias Gade 50K, 8800 Viborg, Denmark

4.900 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 71.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 71m²

Randersvej, 8800 Viborg, Denmark

5.195 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 86.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 86m²

Vinkelvej 101, 8800 Viborg, Denmark

5.200 kr / måned

Populære boligsøgninger