4 værelser lejlighed på 89m² i Aalborg

Stigsborg Parkvej 11, 9400 Nørresundby, Denmark

9.695 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-12-2025

4-værelses lejlighed i Teglgaarden – moderne komfort og stærkt fællesskab

Denne 4-værelses lejlighed på 89 m² brutto er velegnet til familien eller til dig, der ønsker ekstra plads. Lejligheden har en vestvendt altan med mulighed for sol i eftermiddags- og aftentimerne. Beliggenheden i Stigsborg giver kort afstand til fjorden, grønne områder og Aalborg centrum.Boligen indeholder et opholdsrum i åben forbindelse med et flot Invita-køkken med integrerede hvidevarer, tre værelser samt et badeværelse med vaskemaskine og tørretumbler. Der er gulvvarme i alle rum og trægulve fra Moland.Ejendommen har elevator, indbydende fællesarealer samt gode muligher for overdækket cykelparkering, hvilket gør hverdagen nem og bekvem. Der kan yderligere tilkøbes parkeringplads i p-hus.Boligens fordele: 90 m² brutto fordelt på 4 værelser Vestvendt altan Invita-køkken i åben forbindelse med opholdsrum Badeværelse med vaskemaskine og tørretumbler Gulvvarme i alle rum og trægulve fra Moland Elevator i opgangen Beliggenhed tæt på fjorden, grønne områder og Aalborg centrum OBS: Kun mulighed for hund – kat er ikke tilladtOBS: Vejledende billeder

Boligtype

lejlighed

Værelser

4

Størrelse

89 m²

Pris

9.695 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-12-2025

Elevator

Ja

Altan

Ja

Pris pr. m²

109 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Stigsborg Parkvej 11, 9400 Nørresundby, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

4 soveværelser lejlighed af 91.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 91m²

Saltholmsgade 2, 9000 Aalborg, Denmark

7.760 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 98.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 98m²

Bygholmen 16, 9000 Aalborg, Denmark

7.783 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 94.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 94m²

Store Tingbakke 94, 9310 Vodskov, Denmark

7.789 kr / måned

Populære boligsøgninger