3 værelser lejlighed på 153m² i Aalborg

Bispensgade, 9000 Aalborg, Denmark

12.750 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-08-2025

3-værelses renoveret lejlighed i Aalborg midtby

Lejligheden indeholder entré med faste garderobeskabe med plads til sko og overtøj. Fra entréen er der adgang til lejlighedens store køkken/alrum hvor man har udgang til lejlighedens altan som deles med naboen ud mod ejendommens gård. Fra lejlighedens køkken/alrum har man adgang til lejlighedens store lyse stue. Begge værelser vender ud mod gården på bagsiden af ejendommen og indeholder skabe. Badeværelse med skabsplads, indbygget spejl, separat bruseniche, vaskemaskine og tørretumbler.Der er i lejligheden anvendt gode materialer. Her kan . nævnes Junckers ege plankegulve, elementer i højglans, granitbordplader, hårde hvidevarer af høj kvalitet, flotte stuklofter, fyldningsdøre, høje fodpaneler, gerichter samt meget mere.Der er tilhørende kælderrum til lejligheden, aflåst cykelparkering i gården samt porttelefon.Husdyr er efter aftale.Mulighed for overtagelse fra d. 1. juli 2025.

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

153 m²

Pris

12.750 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-08-2025

Altan

Ja

Pris pr. m²

83 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Bispensgade, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

4 soveværelser lejlighed af 95.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 95m²

Kildevældet 3, 9000 Aalborg, Denmark

10.200 kr / måned

4 soveværelser lejlighed af 100.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

4 værelser lejlighed på 100m²

Sigynbakken 88, 9230 Svenstrup, Denmark

10.200 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 92.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 92m²

Åparken 18, 9000 Aalborg, Denmark

10.209 kr / måned

Populære boligsøgninger