Oprettet i dag
Østerled 19, 5000 Odense C, Denmark
7.128 kr / måned
3 værelses – Østerled 19, 1. tv. – Odense C Beliggende i et roligt og attraktivt vænge mellem Nyborgvej og Christiansgade udlejes denne skønne og velindrettede 3-værelses lejlighed på 88 m², beliggende på 1. sal. Lejligheden byder på et pænt badeværelse med bruseniche samt et stort og lyst køkken med alle hårde hvidevarer, herunder opvaskemaskine. Fra entréen er der adgang til alle lejlighedens rum, hvilket giver en god og funktionel planløsning. Boligen rummer to store og lyse stuer, adskilt af flotte franske døre, som skaber en elegant og rummelig atmosfære. Derudover er der et stort soveværelse med god plads til både opbevaring og en mindre kontor- eller computerplads. Lejligheden fremstår med flotte afhøvlede gulve og har desuden dørtelefon, adgang til fælles vaskeri samt eget kælderrum. Leje pr. mdr. kr. + varme kr. 900,00 + vand kr. 400,00. Depositum kr. . Lejligheden fremvises torsdag den 21. maj 2026, mellem kl. 10.00 – 11.00. Tilmelding er nødvendigt.
3 værelses – Østerled 19, 1. tv. – Odense C Beliggende i et roligt og attraktivt vænge mellem Nyborgvej og Christiansgade udlejes denne skønne og velindrettede 3-værelses lejlighed på 88 m², beliggende på 1. sal. Lejligheden byder på et pænt badeværelse med bruseniche samt et stort og lyst køkken med alle hårde hvidevarer, herunder opvaskemaskine. Fra entréen er der adgang til alle lejlighedens rum, hvilket giver en god og funktionel planløsning. Boligen rummer to store og lyse stuer, adskilt af flotte franske døre, som skaber en elegant og rummelig atmosfære.
Derudover er der et stort soveværelse med god plads til både opbevaring og en mindre kontor- eller computerplads. Lejligheden fremstår med flotte afhøvlede gulve og har desuden dørtelefon, adgang til fælles vaskeri samt eget kælderrum. Leje pr. mdr. kr. + varme kr. 900,00 + vand kr. 400,00. Depositum kr. . Lejligheden fremvises torsdag den 21. maj 2026, mellem kl. 10.00 – 11.00. Tilmelding er nødvendigt.
Boligtype
lejlighed
Værelser
3
Størrelse
88 m²
Pris
7.128 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
01-08-2026
Pris pr. m²
81 kr
Boligannoncen ligger på Østerled 19, 5000 Odense C, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Odense