2 værelser lejlighed på 45m² i Aalborg

Dannebrogsgade 34, 9000 Aalborg, Denmark

4.933 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment at Dannebrogsgade 34 9000 Aalborg, Denmark

2-værelses lejlighed, apartment at Dannebrogsgade 34 9000 Aalborg, Denmark

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

45 m²

Pris

4.933 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

110 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Dannebrogsgade 34, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

1 soveværelse lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 50m²

Østre Havnegade 38, 9000 Aalborg, Denmark

3.951 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 38.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 38m²

9260, Denmark

3.955 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 50.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 50m²

Akvavitvej 23, 9000 Aalborg, Denmark

3.957 kr / måned

Populære boligsøgninger