2 værelser lejlighed på 74m² i Aalborg

Rendsburggade, 9000 Aalborg, Denmark

7.597 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: Så hurtigt som muligt

apartment at Rendsburggade 7-11 9000 Aalborg, Denmark

2-plans lejlighed med eget bad/toilet og eget køkken, apartment at Rendsburggade 7-11 9000 Aalborg, Denmark

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

74 m²

Pris

7.597 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

Så hurtigt som muligt

Pris pr. m²

103 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Rendsburggade, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 82.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 82m²

Aalborg, Ålborg Kommune, Denmark

6.095 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 70m²

Schleppegrellsgade 46, 9000 Aalborg, Denmark

6.100 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 59.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 59m²

Sankt Jørgens Gade 10, 9000 Aalborg, Denmark

6.100 kr / måned

Populære boligsøgninger