Oprettet i dag
Peder Skrams Gade 19, 9000 Aalborg, Denmark
5.495 kr / måned
Velkommen til en hyggelig lejlighed i attraktive Vestbyen – perfekt som første hjem, til parret eller som delebolig for studerende, der ønsker en central base i Aalborg.Boligen byder på en god planløsning med to rummelige værelser, der giver fleksible indretningsmuligheder – uanset om du ønsker stue og soveværelse eller to separate værelser. Det lyse og moderne køkken er funktionelt indrettet og udstyret med opvaskemaskine, som gør hverdagen lidt nemmere.Boligens fordele: To rummelige værelser med god planløsning Lyst og moderne køkken med opvaskemaskine Adgang til fælles vaskeri i ejendommen Husdyr tilladt (op til 15 kg) Gratis parkering foran ejendommen og på sideveje Mulighed for leje af garageplads tæt på boligen til 500 kr. mdr. Lejligheden kombinerer en praktisk indretning med en hyggelig atmosfære og er ideel til dig, der ønsker en nem og komfortabel hverdag.Om området:Du bosætter dig centralt i Aalborg med kort afstand til indkøb, caféer, offentlig transport og byens mange faciliteter. Samtidig er der nem adgang til grønne områder, så du får det bedste fra både byliv og rolige omgivelser – en attraktiv kombination, der gør hverdagen både bekvem og afslappet.Kort sagt: En lækker lejlighed i et populært område, hvor beliggenhed og kvalitet går hånd i hånd.
Velkommen til en hyggelig lejlighed i attraktive Vestbyen – perfekt som første hjem, til parret eller som delebolig for studerende, der ønsker en central base i Aalborg.Boligen byder på en god planløsning med to rummelige værelser, der giver fleksible indretningsmuligheder – uanset om du ønsker stue og soveværelse eller to separate værelser. Det lyse og moderne køkken er funktionelt indrettet og udstyret med opvaskemaskine, som gør hverdagen lidt nemmere.Boligens fordele: To rummelige værelser med god planløsning Lyst og moderne køkken med opvaskemaskine Adgang til fælles vaskeri i ejendommen Husdyr tilladt (op til 15 kg) Gratis parkering foran ejendommen og på sideveje Mulighed for leje af garageplads tæt på boligen til 500 kr.
mdr. Lejligheden kombinerer en praktisk indretning med en hyggelig atmosfære og er ideel til dig, der ønsker en nem og komfortabel hverdag.Om området:Du bosætter dig centralt i Aalborg med kort afstand til indkøb, caféer, offentlig transport og byens mange faciliteter. Samtidig er der nem adgang til grønne områder, så du får det bedste fra både byliv og rolige omgivelser – en attraktiv kombination, der gør hverdagen både bekvem og afslappet.Kort sagt: En lækker lejlighed i et populært område, hvor beliggenhed og kvalitet går hånd i hånd.
Boligtype
lejlighed
Værelser
2
Størrelse
52 m²
Pris
5.495 kr
Lejeperiode
Ubegrænset
Tilgængelig fra
01-06-2026
Husdyr tilladt
Ja
Garage
Ja
Pris pr. m²
106 kr
Boligannoncen ligger på Peder Skrams Gade 19, 9000 Aalborg, Denmark
Indlæser kort
Relaterede annoncer i Aalborg