2 værelser lejlighed på 50m² i Odense

Østre Stationsvej, 5000 Odense C, Denmark

6.200 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-09-2026

2-vær. lejlighed

Velkommen til Tigergården på Østre Stationsvej 2F i Odense C. Her udlejer vi 1-værelses lejligheder og enkelte 2-værelses lejligheder. Udover din egen bolig er der flere fællesrum i hele bygningen samt et festlokale i kælderen. Hårde hvidevarer Der er et køle- og fryseskab, ovn, 2-zoners induktionskogeplader og emhætte i lejlighederne. Vaskemaskine og tørretumbler findes i kælderen. Husdyr Lejere kan ansøge om tilladelse til at holde én kat. Se vores samlede husdyrsregler her . Parkering Det er muligt at leje en p-plads i en parkeringskælder i nærheden.

Boligtype

lejlighed

Værelser

2

Størrelse

50 m²

Pris

6.200 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-09-2026

Pris pr. m²

124 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Østre Stationsvej, 5000 Odense C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Odense

1 soveværelse lejlighed af 35.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 35m²

Østre Stationsvej 2F, 5000 Odense C, Denmark

4.990 kr / måned

Ny
2 soveværelser lejlighed af 69.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 69m²

Filosofgangen 148, 5000 Odense C, Denmark

5.000 kr / måned

1 værelse lejlighed på 35m²

Østre Stationsvej, 5000 Odense C, Denmark

5.000 kr / måned

Populære boligsøgninger