1 værelse lejlighed på 59m² i Aarhus

Vesterport 7, 8000 Aarhus C, Denmark

8.800 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-04-2026

1-vær. lejlighed

På Vesterport 7 i Aarhus Midtby udlejer vi 1- til 3-værelse lejligheder perfekte til den studerende og som delevenlige boliger. Nogle lejligheder har en hems, og alle lejemål har tilknyttet et depotrum. Hårde hvidevarer Lejlighederne har køleskab, fryser og opvaskemaskine. Vaskemaskine og tørretumbler er i ejendommens kælder. Husdyr Lejere kan ansøge om tilladelse til at holde én indekat. Se vores samlede husdyrregler her . Parkering Der er ikke parkering tilknyttet ejendommen. Der er et gårdrum til cykelparkering.

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

59 m²

Pris

8.800 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-04-2026

Pris pr. m²

149 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Vesterport 7, 8000 Aarhus C, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

Ny
2 soveværelser lejlighed af 45.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 45m²

Børglumvej 9, 8240 Risskov, Denmark

7.095 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 42.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 42m²

Pollenvænget 42, 8381 Tilst, Denmark

7.095 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 62.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 62m²

Rudolph Wulffs Gade, 8000 Aarhus C, Denmark

7.100 kr / måned

Populære boligsøgninger