1 værelse lejlighed på 39m² i Aarhus

Arresøvej 32, 8240 Risskov, Denmark

6.495 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-12-2025

1-vær. lejlighed

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

39 m²

Pris

6.495 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-12-2025

Pris pr. m²

167 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Arresøvej 32, 8240 Risskov, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

1 soveværelse lejlighed af 33.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 33m²

Vestre Strandallé 64, 8240 Risskov, Denmark

5.200 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 43.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 43m²

Kalmargade 40A, 8200 Aarhus N, Denmark

5.488 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 34.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 34m²

Vestre Strandallé, 8240 Risskov, Denmark

5.500 kr / måned

Populære boligsøgninger