1 værelse lejlighed på 34m² i Aarhus

Søren Frichs Vej 51K, 8230 Åbyhøj, Denmark

6.995 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 01-02-2026

1-vær. lejlighed

Boligtype

lejlighed

Værelser

1

Størrelse

34 m²

Pris

6.995 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

01-02-2026

Pris pr. m²

206 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Søren Frichs Vej 51K, 8230 Åbyhøj, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aarhus

1 soveværelse lejlighed af 29.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 29m²

Christian X's Vej, 8260 Viby, Denmark

5.700 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 30.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 30m²

Vestre Strandallé 60, 8240 Risskov, Denmark

5.795 kr / måned

1 soveværelse lejlighed af 37.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

1 værelse lejlighed på 37m²

Pollenvænget 28, 8381 Tilst, Denmark

5.800 kr / måned

Populære boligsøgninger