4 rooms house of 105m² in Varde

Storegade 1D, 6862 Tistrup, Denmark

6.189 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Storegade

Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 108 Familieboliger 3 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Storegade, 6862 Tistrup Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Property type

house

Rooms

4

Size

105 m²

Price

6.189 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

59 kr

Map

The listing is located at Storegade 1D, 6862 Tistrup, Denmark

Loading map