4 rooms apartment of 114m² in Aalborg

Øjenklinikken, Boulevarden, 9000 Aalborg, Denmark

8.364 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 25-03-2026

Stor 4-værelses lejlighed beliggende på Boulevarden

Lys og rummelig 4-værelses lejlighed beliggende på Boulevarden, 9000 Aalborg. Lejligheden er placeret tæt på grønne områder i kildeparken, Kennedy Arkaden samt tog- og busforbindelser. Velkommen til en flot og indflytningsklar lejlighed i hjertet af Aalborg med kort afstand til hyggelige caféer, gode restauranter, shopping, havnefronten . Lejligheden er på 2 sal. i en elegant ejendom. Lejligheden byder på et køkken- alrum, to stuer med gennemgående flotte trægulve. Lejemålet rummer to store værelser med skabe. Til sidst mødes man af lejlighedens badeværelse med bruseplads og vaskemaskine. Lejligheden overtages med nymalede vægge og nybehandlede gulve. Alt i alt en rigtig fin 4-værelses lejlighed med beliggenheden helt i top!

Property type

apartment

Rooms

4

Size

114 m²

Price

8.364 kr

Rental period

Unlimited

Available from

25-03-2026

Port

Yes

Price per m²

73 kr

Map

The listing is located at Øjenklinikken, Boulevarden, 9000 Aalborg, Denmark

Loading map