4 rooms house of 119m² in Herning

Skalmejevej 105, 7451 Sunds, Denmark

11.500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Skalmejevej 105, 7451 Sunds

Skalmejeparken er en lille skøn enklave med 32 skønne boliger under opførelse som dobbelthuse. Området er i udkanten af Sunds, tæt på og til dels midt i den skønne natur, men alligevel tæt på det centrale Sunds, som du nemt kommer til via sti forbindelser lige uden for døren. Fællesarealerne er udformet så det skaber en indbydende atmosfære. Beplantningen er ført ind i mellem boligerne, og tilpasset med en varieret karakterbeplantning, der skaber visuel skønhed og binder bebyggelsen sammen med de grønne områder der grænser op til Skalmejeparken. Der er lagt vægt på at skabe et fællesskab, men hvor der også er skabt små private områder ved hver bolig, så du kan nyde privatlivets ro og fred. Der er carport og depotrum til alle boligerne hvor der samtidigt er forberedt til el lade bokse i carporte. Dette hus er indrettet med entre, bryggers. Køkken og stue i ét, forældreafdeling med soveværelse og badeværelse, herudover 2 soverum samt badeværelse.

Property type

house

Rooms

4

Size

119 m²

Price

11.500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

97 kr

Map

The listing is located at Skalmejevej 105, 7451 Sunds, Denmark

Loading map